Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Į naują Lindyhop grupę dar gali registruotis vaikinai.

Jei jums patinka džiazas, svingo ritmas, dabar puiki galimybė susipažinti su visada jaunu, nevaržomu, pilnu gyvybės lindyhopo šokiu , kuris 1930 m. prasidėjęs JAV, Harleme, vis labiau žavi Europą. Lindyhopas praskaidrina nuotaiką, uždega ir leidžia mėgautis šokių aikštelėje. Nesvarbu kiek jums metų, koks jūsų sudėjimas, lindyhopas – kiekvienam!

Toliau »

Ar "Auksinio scenos kryžiaus" nominantas atsiprašys?

Šią savaitę viešojoje erdvėje  netyla diskusijos dėl prieštaringai vertinamo choreografo, baletmeisterio, J. Smorygino elgesio TV3 laidos "Šok su manimi" tiesioginio eterio metu. Priminsime, kad J. Smoryginas, pamiršęs, kad jis dalyvauja laidoje, kuri transliuojama tiesiogiai visai Lietuvai, pademonstravo nepadorius gestus. Ir tai toli gražu nėra vienintelis judesio menininko išsišokimas. Iššaukiančiu elgesiu garsėjantis laidos "Šok su manimi" komisijos narys nevengia tokių išsireiškimų kaip "tu lochas", "tu smirdi" ir panašių.

Toliau »

Naujas "šokis.lt" gatvės šokių sezonas nuo rugsėjo 5d! (video)

Kviečiame visus norinčius  (8-30 metų) į pradedančiųjų ir pažengusiųjų gatvės šokių grupes. Hip-Hop, Street dance, Show dance, Popping, Locking, R'n'B, House, L.A.Style. Šauni mokytojų komanda. Linksmas, draugiškas, tikslo siekiantis kolektyvas. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Kvalifikuotų "šokis.lt" vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje. 

Toliau »

Linijiniai šokiai- viskas taip kaip ir turėtų būti! (video)

Prisimenu po pirmųjų Lietuvos linijinių šokių varžybų teko diskutuoti su viena iš trenerių ruošiančių savo šokėjas varžyboms. Pasakiau, kad man keista, kad linijinių šokių varžybos Lietuvoje startavo tokiame žemame lygyje. Tikėjausi, kad mano įžvalgos bus suprastos. Deja klydau.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt