Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Ar "Auksinio scenos kryžiaus" nominantas atsiprašys?

Šią savaitę viešojoje erdvėje  netyla diskusijos dėl prieštaringai vertinamo choreografo, baletmeisterio, J. Smorygino elgesio TV3 laidos "Šok su manimi" tiesioginio eterio metu. Priminsime, kad J. Smoryginas, pamiršęs, kad jis dalyvauja laidoje, kuri transliuojama tiesiogiai visai Lietuvai, pademonstravo nepadorius gestus. Ir tai toli gražu nėra vienintelis judesio menininko išsišokimas. Iššaukiančiu elgesiu garsėjantis laidos "Šok su manimi" komisijos narys nevengia tokių išsireiškimų kaip "tu lochas", "tu smirdi" ir panašių.

Toliau »

Naujas "šokis.lt" gatvės šokių sezonas nuo rugsėjo 5d! (video)

Kviečiame visus norinčius  (8-30 metų) į pradedančiųjų ir pažengusiųjų gatvės šokių grupes. Hip-Hop, Street dance, Show dance, Popping, Locking, R'n'B, House, L.A.Style. Šauni mokytojų komanda. Linksmas, draugiškas, tikslo siekiantis kolektyvas. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Kvalifikuotų "šokis.lt" vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje. 

Toliau »

Linijiniai šokiai- viskas taip kaip ir turėtų būti! (video)

Prisimenu po pirmųjų Lietuvos linijinių šokių varžybų teko diskutuoti su viena iš trenerių ruošiančių savo šokėjas varžyboms. Pasakiau, kad man keista, kad linijinių šokių varžybos Lietuvoje startavo tokiame žemame lygyje. Tikėjausi, kad mano įžvalgos bus suprastos. Deja klydau.

Toliau »

Kur Lindyhopas ten visada linksma.

Jau nuo neatmenamo trečiadienio, renkamės šokti Lindyhop'ą Kauno miesto sode. Pirmieji pasišokimai prie "Coffe Inn", vos nesibaigė "tragiškai". Vienas svingo muzika nepatenkintas "Laisvės Alėjos" gyventojas apsiskundė policijai dėl neva šokėjų keliamo triukšmo. Policininkui deja sunkiai sekėsi paaiškinti, kad susirinkome šokiu atgaivinti "Laisvės Alėją" ir, kad Vilniuje šokimo gatvėje tradicija gyvuoja jau seniai. Pareigūnas buvo piktas ir nusprendė organizatorius "pamaloninti" 1000Lt. bauda, už tyčinius bandymus trikdyti viešąją rimtį.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 2345 67
8 91011 12 1314
15 161718 19 2021
22 232425 26 2728
29 3031    

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt