Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Garbusis architektas pyktelėjo (papildyta)

Kauniečiams gerai žinomas architektas A. Karalius savo straipsnyje  Interneto tinklapyje "pilotas.lt" ir socialiniuose tinkluose atvirai pyksta ant Kauno Lindyhoperių bendruomenės.  Kaip yra žinoma, Kauno svingo muzikos ir Lindyhop'o mylėtojai kiekvieną trečiadienį renkasi pasišokti į Kauno miesto sodą ir šoka šalia paminklo skirto R. Kalantos atminimui. Lindyhoperiai šoka, restorano "Miesto sodas" lankytojai ploja, žiūrovai žiūri ir trepsi į ritmą, užsieniečiai fotografuoja ir yra maloniai nustebinti miesto gyvybe ne savaitgaliais. Tad kuo gi pasipiktinęs garbusis Architektas?

Toliau »

Tik šią savaitę Kaune!

Tik šią savaitę Kaune- Argentinietiško Tango meistrai Andreas Erbsen & Angela Ruth Manonellas. Nors gyvena Buenos Airėse, bet reguliariai lankosi ir moko Europoje. Didžiausią dėmesį savo pamokose jie kreipia į muziką ir tarpusavio bendravimą poroje. Jų vizitinė kortelė- elegancija, graži laikysena, klasikinė technika ir puikus jumoro jausmas.

Toliau »

Šokome ir džiaugėmės pajūryje! (Foto, video)

Birželio 11d. kiekvienas "sergantis" linijiniais šokiais vyko į pajūrį. Galėjai šokti dieną naktį, rytą vakarą. Mes pasirinkome Festivalį "Draugystės Tiltas 2011" (Palanga, Basanavičiaus alėja) ir "Linijinių Šokių Fiesta 2011" (HBH Juozo Bravoras). Po pasišokimo Basanavičiaus alėjoje, kur mūsų dalyvavo apie 400 šokėjų, norėjosi dar šokti, bet ne salėje, o gryname ore. "HBH Juozo Bravoras" tokią galimybę suteikė.

Toliau »

Federacijų (Asociacijų) keliai ir klystkeliai. (papildyta) (video)

Iš Arūno Bižoko kalbos atvirajame Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos susirinkime:

Tarptautinės šokių organizacijos WDC, WDC AL ir IDSA  

"LPŠA yra ne tik WDC, WDC AL bet ir IDSA narė. IDSA yra TAFISA (The Association for International Sport for All) narė, TAFISA pripažystama WHO (World Health Organiztion), UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organizaton), bei Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Taigi ne tiesiogiai, bet per TAFISA, IDSA yra pripažystama Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Todel teiginys, kad iš visų šokių organizacijų tik vienintelė IDSF turi Olimpinį pripažinimą nėra absoliučiai teisingas."

 Vis tik, pabandykime greitai ir paprastai išsiaiškinti apie ką kalba Pasaulio čempionas...

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 2345 67
8 91011 12 1314
15 161718 19 2021
22 232425 26 2728
29 3031    

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt