Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Federacijų (Asociacijų) keliai ir klystkeliai. (papildyta) (video)

Iš Arūno Bižoko kalbos atvirajame Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos susirinkime:

Tarptautinės šokių organizacijos WDC, WDC AL ir IDSA  

"LPŠA yra ne tik WDC, WDC AL bet ir IDSA narė. IDSA yra TAFISA (The Association for International Sport for All) narė, TAFISA pripažystama WHO (World Health Organiztion), UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organizaton), bei Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Taigi ne tiesiogiai, bet per TAFISA, IDSA yra pripažystama Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Todel teiginys, kad iš visų šokių organizacijų tik vienintelė IDSF turi Olimpinį pripažinimą nėra absoliučiai teisingas."

 Vis tik, pabandykime greitai ir paprastai išsiaiškinti apie ką kalba Pasaulio čempionas...

Toliau »

Viena svajonė, viena vizija- šokis! (video)

Šokis- kietas  gyvenimo būdas. Rezultatų pasiekia tik tie, kurie šokį pamilsta ir skiria jam daug asmeninio laiko. Geros šokių komandos buriasi dar sunkiau. Šokėjams reikia darbštumo, atsakomybės, talento. Vadovui- kompetencijos, kūrybingumo, pedagoginių sugebėjimų. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Šokio Populiarinimo Centro vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje.

Toliau »

Raseinių Dance4Fans klubas. Vienerių metų gimtadienio šventė!

Maloniai kviečiame vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių kolektyvus į Raseinius. Dance4Fans klubas šiame mieste švęs pirmąjį savo gimtadienį! Koncertinė programa, dalyvių pasirodymai, šventinis tortas ir after party su DJ! Dalyvio mokesčio nėra!

Toliau »

Jo Thompson- palikite man šviesą įjungtą! (video)

"Dizzy", "Por ti Sere", "Cow boy Rhythm", "Rose Garden", "Tango Cha", tai tik keli iš daugybės Jo Thompson Szymanski, garsios linijinių šokių choreografės sukurtų linijinių šokių. Nors ji gyvena toli, JAV, bet Lietuvos linijinių šokių bendruomenėje jos šokiai gerai žinomi, mėgstami ir šokami jau 10 metų. Puiki choreografė, mylinti šokį ir gyvenimą, stipri asmenybė. Manau, kad žvelgiant į paskutiniuosius jos gyvenimo įvykius pasakyta net per mažai.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt