Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Šokome ir džiaugėmės pajūryje! (Foto, video)

Birželio 11d. kiekvienas "sergantis" linijiniais šokiais vyko į pajūrį. Galėjai šokti dieną naktį, rytą vakarą. Mes pasirinkome Festivalį "Draugystės Tiltas 2011" (Palanga, Basanavičiaus alėja) ir "Linijinių Šokių Fiesta 2011" (HBH Juozo Bravoras). Po pasišokimo Basanavičiaus alėjoje, kur mūsų dalyvavo apie 400 šokėjų, norėjosi dar šokti, bet ne salėje, o gryname ore. "HBH Juozo Bravoras" tokią galimybę suteikė.

Toliau »

Federacijų (Asociacijų) keliai ir klystkeliai. (papildyta) (video)

Iš Arūno Bižoko kalbos atvirajame Lietuvos Pramoginių Šokių Asociacijos susirinkime:

Tarptautinės šokių organizacijos WDC, WDC AL ir IDSA  

"LPŠA yra ne tik WDC, WDC AL bet ir IDSA narė. IDSA yra TAFISA (The Association for International Sport for All) narė, TAFISA pripažystama WHO (World Health Organiztion), UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organizaton), bei Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Taigi ne tiesiogiai, bet per TAFISA, IDSA yra pripažystama Tarptautinio Olimpinio Komiteto. Todel teiginys, kad iš visų šokių organizacijų tik vienintelė IDSF turi Olimpinį pripažinimą nėra absoliučiai teisingas."

 Vis tik, pabandykime greitai ir paprastai išsiaiškinti apie ką kalba Pasaulio čempionas...

Toliau »

Viena svajonė, viena vizija- šokis! (video)

Šokis- kietas  gyvenimo būdas. Rezultatų pasiekia tik tie, kurie šokį pamilsta ir skiria jam daug asmeninio laiko. Geros šokių komandos buriasi dar sunkiau. Šokėjams reikia darbštumo, atsakomybės, talento. Vadovui- kompetencijos, kūrybingumo, pedagoginių sugebėjimų. Du metai intensyvaus darbo atsipirko. Šokio Populiarinimo Centro vadovų treniruojamos gatvės šokių komandos sėkmingai varžosi su žinomiausiomis šių šokių stiliaus studijomis Lietuvoje.

Toliau »

Raseinių Dance4Fans klubas. Vienerių metų gimtadienio šventė!

Maloniai kviečiame vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių kolektyvus į Raseinius. Dance4Fans klubas šiame mieste švęs pirmąjį savo gimtadienį! Koncertinė programa, dalyvių pasirodymai, šventinis tortas ir after party su DJ! Dalyvio mokesčio nėra!

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
 12 3 456
789 10 111213
141516 17 181920
212223 24 252627
282930 31    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt