Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Registracija į šokių kursus veikia nuolat!

Kiekvienais metais šokis.lt rengiamus šokių kursus pasirenka virš 500 naujų lankytojų. 2001 metus mes pradėjome nuo vieno šokio stiliaus ir vienos 8 lankytojų grupės. Žinojome, kad gerai mokyti pradedančiuosius, reikia tinkamai paruošti mokymo programas, konsultuotis su geriausiais kiekvienos srities šokių, kurių norime mokyti, specialistais. Intesyvus programų ruošimas ir šokių mokytojų kvalifikacijos tobulinimas tapo mūsų prioritetu. Po devynerių intensyvaus darbo metų šiandien jau galime drąsiai pasakyti, kad pas mus jūs pradėsite mokytis šokti pačiu efektyviausiu būdu. Registruokitės į šokis.lt bandomąsias šokių kursų pamokas pradedantiesiems ir įsitikinkite tuo patys!

Toliau »

Lindy hop CHRISTMAS party! 2010 gruodžio 17d. 18val.

Kalėdinis lindy hop'o vakarėlis! Muzika, šokiai, žaidimai ir vaišės! Nuo 17val. pamoka naujokams. Valandą laiko pasimokai ir iškart šoki Kalėdiniame vakarėlyje.

 Lindyhopas  − afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisias, Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais.

Toliau »

"Baltas Langas", Kalėdinis "Dance4Fans" klubo vakaras. 2010 grudžio 18d. 18val.

2010 m. gruodžio 18d. 18val. į "Šokio Populiarinimo Centrą" (Donelaičio 44a, Kaunas), kviečiami "Dance4fans" klubo nariai, jų artimieji bei draugai į Kalėdinį vakarą "Baltas langas", kurio metu šventinę nuotaiką skleis LINOS JOY dainos ir D4F komandų pasirodymai. Iki susitikimo stebuklingame vakare.

Toliau »

Gatvės ritmu su nauja trenere Sandra iš "Double One"

Kitų 2011 metų Sausio 10d. ,,Šokio populiarinimo centre'' (Donelaičio 44a, Kaunas) pradedamas naujas ,,Dance4Fans'' klubo sezonas su nauja trenere Sandra, žinoma iš gatvės šokių kolektyvo ,,Double One'' , praėjusį LNK ,,2 minutės šlovės'' sezoną laimėjusius 2 vietą. Jei nori nesušalti šią žvarbią žiemą, tavo vieta yra būtent ČIA!  Šildysimės šokiu, muzika, dalinsimės gera nuotaika. Tad, jei nori išmokti judėti gatvės ritmu, gauti dozę geros energijos bei susirasti bendraminčių, tuomet esi laukiamas mūsų šokio centre.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 2345 67
8 91011 12 1314
15 161718 19 2021
22 232425 26 2728
29 3031    

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt