Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

"Linijinių šokių Fiesta 2011" su Irena Starošaite! (2010 12 04, Klubas "Fortūna", Tauragė)

Tradicinė, didžiausia, žiemos Linijinių šokių šventė vyksianti jau 9-tus metus. Šventėje yra dalyvavę tokie žinomi atlikėjai kaip Deivis, Neda, NEO, Egidijus Sipavičius, Mino. Šiemet pas mus svečiuose Irena Starošaitė.

 Kviečiame visus Linijinių šokių šokėjus registruotis į renginį, kuriame šoksime visų žinomus linijinius šokius, stebėsime šokių grupių pasirodymus, mokysimės šokti pagal uždegančias Irenos Starošaitės dainas.

Toliau »

Kuris linijinių šokių Pasaulio čempionas yra tikrasis?

Be jokios abejonės linijiniai šokiai (Line dance) įsitvirtino Lietuvos šokio bendruomenėje. Šio šokio stiliaus gerbėjų skaičius Lietuvoje paskutiniuosius 5 metus augo ir gali būti, kad šiuos šokius šokančiųjų jau turime apie 3-4 tūkstančius. Tai džiugina ir stebina net visko mačiusius užsienio šalių šokių mokytojus. Auga ir šokėjų lygis ir kai kuriems jų jau nebeužtenka vien šokių pamokų, vakarėlių, švenčių, ir festivalių. Šokėjai nori pasivaržyti tarpusavyje ir tam tikslui organizuojamos šių šokių varžybos ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Varžybos dalykas rimtas ir jei varžaisi, privalai žinoti kas yra varžybų organizatoriai, kokias struktūras jie atstovauja, pagal ką būsi vertinamas ir ar tavo iškovotas garbingas titulas yra tikras. 

Toliau »

West Coast Swing, baltųjų Lindyhop'as (video papildyta)

Kaip atsirado ir evoliucionavo modernusis "West Coast Swing"? Jei Google įvesite "West Coast Swing Dancing", atrasite puslapius, kur galėsite pasiskaityti bent kelias versijas. Šiame straipsnelyje pateiksime Michael Quebeck versiją. Jis, kaip ir kiti autoriai, sutinka, kad norint suprasti kas yra "West Coast Swing" būtina suprasti kas yra "Lindyhop". Be "Lindyhop" nebūtų "West Coast Swing", nes antrasis atsirado iš pirmojo.

Toliau »

Šokis populiarina muzikos atlikėjus (video)

Žmonių besidominčių šokiu skaičius Lietuvoje nuolat auga. Gaila, bet Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjai ir jų prodiuseriai neieško naujų būdų šia galimybe pasinaudoti. Dar mažai suprantama, kad šokis ir šokių bendruomenė gali padėti atlikėjams tapti populiariasniais, padidinti jų parduodamų muzikos albumų skaičių. Ir vėl teks mokytis iš Amerikos, Europos ir net iš Latvijos.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 2345 67
8 91011 12 1314
15 161718 19 2021
22 232425 26 2728
29 3031    

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt