Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

"Baltas Langas", Kalėdinis "Dance4Fans" klubo vakaras. 2010 grudžio 18d. 18val.

2010 m. gruodžio 18d. 18val. į "Šokio Populiarinimo Centrą" (Donelaičio 44a, Kaunas), kviečiami "Dance4fans" klubo nariai, jų artimieji bei draugai į Kalėdinį vakarą "Baltas langas", kurio metu šventinę nuotaiką skleis LINOS JOY dainos ir D4F komandų pasirodymai. Iki susitikimo stebuklingame vakare.

Toliau »

Gatvės ritmu su nauja trenere Sandra iš "Double One"

Kitų 2011 metų Sausio 10d. ,,Šokio populiarinimo centre'' (Donelaičio 44a, Kaunas) pradedamas naujas ,,Dance4Fans'' klubo sezonas su nauja trenere Sandra, žinoma iš gatvės šokių kolektyvo ,,Double One'' , praėjusį LNK ,,2 minutės šlovės'' sezoną laimėjusius 2 vietą. Jei nori nesušalti šią žvarbią žiemą, tavo vieta yra būtent ČIA!  Šildysimės šokiu, muzika, dalinsimės gera nuotaika. Tad, jei nori išmokti judėti gatvės ritmu, gauti dozę geros energijos bei susirasti bendraminčių, tuomet esi laukiamas mūsų šokio centre.

Toliau »

"Linijinių šokių Fiesta 2011" su Irena Starošaite! (2010 12 04, Klubas "Fortūna", Tauragė)

Tradicinė, didžiausia, žiemos Linijinių šokių šventė vyksianti jau 9-tus metus. Šventėje yra dalyvavę tokie žinomi atlikėjai kaip Deivis, Neda, NEO, Egidijus Sipavičius, Mino. Šiemet pas mus svečiuose Irena Starošaitė.

 Kviečiame visus Linijinių šokių šokėjus registruotis į renginį, kuriame šoksime visų žinomus linijinius šokius, stebėsime šokių grupių pasirodymus, mokysimės šokti pagal uždegančias Irenos Starošaitės dainas.

Toliau »

Kuris linijinių šokių Pasaulio čempionas yra tikrasis?

Be jokios abejonės linijiniai šokiai (Line dance) įsitvirtino Lietuvos šokio bendruomenėje. Šio šokio stiliaus gerbėjų skaičius Lietuvoje paskutiniuosius 5 metus augo ir gali būti, kad šiuos šokius šokančiųjų jau turime apie 3-4 tūkstančius. Tai džiugina ir stebina net visko mačiusius užsienio šalių šokių mokytojus. Auga ir šokėjų lygis ir kai kuriems jų jau nebeužtenka vien šokių pamokų, vakarėlių, švenčių, ir festivalių. Šokėjai nori pasivaržyti tarpusavyje ir tam tikslui organizuojamos šių šokių varžybos ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Varžybos dalykas rimtas ir jei varžaisi, privalai žinoti kas yra varžybų organizatoriai, kokias struktūras jie atstovauja, pagal ką būsi vertinamas ir ar tavo iškovotas garbingas titulas yra tikras. 

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
 12 3 456
789 10 111213
141516 17 181920
212223 24 252627
282930 31    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt