Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Madingas hobis. Pramoginiai šokiai

Manoma, jog išanalizavus žmogaus šokį galima patekti į jo sielą. Praktiškai į kiekvieną judesį galite įdėti savo jausmus, kuriuos jaučiate: pagarbą, susižavėjimą, nepasitenkinimą, kančią, švelnumą ar meilę. Pramoginiai šokiai – tai puikus būdas įdomiai praleisti laiką ir atrasti savyje kažką naujo. Pradėti šokti pramoginius šokius gali bet kurio amžiaus žmonės, nes fizinis krūvis nėra toks didelis kaip sporte arba balete.

Toliau »

Domitės šokiu? Galite rašyti?

ŠOKIS.LT skelbia geriausiai rašančiojo "šokio" tematika autoriaus konkursą. Jei domitės šokiu ir galvojate, kad galite rašyti, šis konkursas kaip tik jums. Trys geriausi straipsniai bus publikuoti tinklapyje šokis.lt, o jų autoriai apdovanoti ir pakviesti tinklapyje šokis.lt rašyti nuolatos.

Toliau »

Kas išmokė "Dingusiuosius" šokti? (video)

Pasižiūrėjus serialo "Dingę" penktojo sezono pristatymo video klipą, natūraliai kilo klausimas, kodėl šokiai? Kad atsakyti į šį klausimą teko peržvelgti serialo scenarijų, panagrinėti atskirų veikėjų charakterius ir biografiją. Ką atradome skubame pasidalinti su šokis.lt lankytojais.

Toliau »

2010 m. rudens grupės šokis.lt lankytojams

Naujas 2010-2011 m. sezonas pastoviems šokis.lt lankytojams bus ypatingas viskuo- naujausiais šokiais, šokių renginiais, šokių stiliais, gera muzika, kelionių įspūdžiais, bet svarbiausia iš naujo atrastais jausmais. Mes tai vadiname- "joy of motion", judesio ir šokio džiaugsmu. Kai pirmą kartą patiri, kad muzikos galima klausytis ne vien ausimis, bet ir visu kūnu, prie šio jausmo norisi grįžti vėl ir vėl. Visiems pasiryžusiems ir toliau keliauti po šokio pasaulį sakome- Welcome back! Sveiki sugrįžę! Registracija naujam sezonui jau prasidėjo!

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 2345 67
8 91011 12 1314
15 161718 19 2021
22 232425 26 2728
29 3031    

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt