Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Šokis populiarina muzikos atlikėjus (video)

Žmonių besidominčių šokiu skaičius Lietuvoje nuolat auga. Gaila, bet Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjai ir jų prodiuseriai neieško naujų būdų šia galimybe pasinaudoti. Dar mažai suprantama, kad šokis ir šokių bendruomenė gali padėti atlikėjams tapti populiariasniais, padidinti jų parduodamų muzikos albumų skaičių. Ir vėl teks mokytis iš Amerikos, Europos ir net iš Latvijos.

Toliau »

Madingas hobis. Pramoginiai šokiai

Manoma, jog išanalizavus žmogaus šokį galima patekti į jo sielą. Praktiškai į kiekvieną judesį galite įdėti savo jausmus, kuriuos jaučiate: pagarbą, susižavėjimą, nepasitenkinimą, kančią, švelnumą ar meilę. Pramoginiai šokiai – tai puikus būdas įdomiai praleisti laiką ir atrasti savyje kažką naujo. Pradėti šokti pramoginius šokius gali bet kurio amžiaus žmonės, nes fizinis krūvis nėra toks didelis kaip sporte arba balete.

Toliau »

Domitės šokiu? Galite rašyti?

ŠOKIS.LT skelbia geriausiai rašančiojo "šokio" tematika autoriaus konkursą. Jei domitės šokiu ir galvojate, kad galite rašyti, šis konkursas kaip tik jums. Trys geriausi straipsniai bus publikuoti tinklapyje šokis.lt, o jų autoriai apdovanoti ir pakviesti tinklapyje šokis.lt rašyti nuolatos.

Toliau »

Kas išmokė "Dingusiuosius" šokti? (video)

Pasižiūrėjus serialo "Dingę" penktojo sezono pristatymo video klipą, natūraliai kilo klausimas, kodėl šokiai? Kad atsakyti į šį klausimą teko peržvelgti serialo scenarijų, panagrinėti atskirų veikėjų charakterius ir biografiją. Ką atradome skubame pasidalinti su šokis.lt lankytojais.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt