Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Kuris linijinių šokių Pasaulio čempionas yra tikrasis?

Be jokios abejonės linijiniai šokiai (Line dance) įsitvirtino Lietuvos šokio bendruomenėje. Šio šokio stiliaus gerbėjų skaičius Lietuvoje paskutiniuosius 5 metus augo ir gali būti, kad šiuos šokius šokančiųjų jau turime apie 3-4 tūkstančius. Tai džiugina ir stebina net visko mačiusius užsienio šalių šokių mokytojus. Auga ir šokėjų lygis ir kai kuriems jų jau nebeužtenka vien šokių pamokų, vakarėlių, švenčių, ir festivalių. Šokėjai nori pasivaržyti tarpusavyje ir tam tikslui organizuojamos šių šokių varžybos ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Varžybos dalykas rimtas ir jei varžaisi, privalai žinoti kas yra varžybų organizatoriai, kokias struktūras jie atstovauja, pagal ką būsi vertinamas ir ar tavo iškovotas garbingas titulas yra tikras. 

Toliau »

West Coast Swing, baltųjų Lindyhop'as (video papildyta)

Kaip atsirado ir evoliucionavo modernusis "West Coast Swing"? Jei Google įvesite "West Coast Swing Dancing", atrasite puslapius, kur galėsite pasiskaityti bent kelias versijas. Šiame straipsnelyje pateiksime Michael Quebeck versiją. Jis, kaip ir kiti autoriai, sutinka, kad norint suprasti kas yra "West Coast Swing" būtina suprasti kas yra "Lindyhop". Be "Lindyhop" nebūtų "West Coast Swing", nes antrasis atsirado iš pirmojo.

Toliau »

Šokis populiarina muzikos atlikėjus (video)

Žmonių besidominčių šokiu skaičius Lietuvoje nuolat auga. Gaila, bet Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjai ir jų prodiuseriai neieško naujų būdų šia galimybe pasinaudoti. Dar mažai suprantama, kad šokis ir šokių bendruomenė gali padėti atlikėjams tapti populiariasniais, padidinti jų parduodamų muzikos albumų skaičių. Ir vėl teks mokytis iš Amerikos, Europos ir net iš Latvijos.

Toliau »

Madingas hobis. Pramoginiai šokiai

Manoma, jog išanalizavus žmogaus šokį galima patekti į jo sielą. Praktiškai į kiekvieną judesį galite įdėti savo jausmus, kuriuos jaučiate: pagarbą, susižavėjimą, nepasitenkinimą, kančią, švelnumą ar meilę. Pramoginiai šokiai – tai puikus būdas įdomiai praleisti laiką ir atrasti savyje kažką naujo. Pradėti šokti pramoginius šokius gali bet kurio amžiaus žmonės, nes fizinis krūvis nėra toks didelis kaip sporte arba balete.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
1 23 4 567
8 910 11 121314
15 1617 18 192021
22 2324 25 262728
29 30     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt