Sekmadienio šokių klubas poroms. Nauja grupė nuo 17val! Registracija atidaryta. Startuosime kai užsiregistruos 8 poros.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

2010 m. rudens grupės šokis.lt lankytojams

Naujas 2010-2011 m. sezonas pastoviems šokis.lt lankytojams bus ypatingas viskuo- naujausiais šokiais, šokių renginiais, šokių stiliais, gera muzika, kelionių įspūdžiais, bet svarbiausia iš naujo atrastais jausmais. Mes tai vadiname- "joy of motion", judesio ir šokio džiaugsmu. Kai pirmą kartą patiri, kad muzikos galima klausytis ne vien ausimis, bet ir visu kūnu, prie šio jausmo norisi grįžti vėl ir vėl. Visiems pasiryžusiems ir toliau keliauti po šokio pasaulį sakome- Welcome back! Sveiki sugrįžę! Registracija naujam sezonui jau prasidėjo!

Toliau »

Let's Lindy! Lindyhopas, kur išmokti?

Lindyhopas  − afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisias, Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais.

Toliau »
YOU

YOU... ja, ja, natürlich! (video)

Šiek tiek faktų ir statistikos. Paroda "YOU" vyko Berlyno parodų centre "Berlin Messe".  Parodų centras turi 26 sales ir užima 160.000 m2 plotą. Tai maždaug 10 kartų didesnis plotas nei Lietuvos konferencijų ir parodų centro. Aštuonios salės buvo suskirstytos į keturias sritis. Jaunimo mokslas, sportas, muzika ir gyvenimo būdas. Trijų dienų bilieto kaina 15 eurų. Parodos organizatoriai skelbia, kad kiekvieną dieną parodą aplanko 150 tūkstančių XXI amžiaus jaunimo nuo 14 iki 22 metų.

Toliau »
Vyrai kuriuos galima išsinuomoti

Vyrai, kuriuos galima išsinuomoti

“Laikai, kada vyrai turėjo daug atliekamo laiko ir ištisomis dienomis galėjo paskui savo įsimylėtas moteris sekioti, jau senai praėjo. Pokariniai metai vis labiau reikalauja laiko pašvęsti dienos pragyvenimo reikalams, ir laikas virto pinigais. Šis dėsnis gali būti pritaikytas ne tik Amerikai, bet ir Europai. Meilės žaislas, flirtas daugeliui pasidarė nebeprieinami. Moterys liko be kavalierių ir pačios turėjo savo likimu pasirūpinti. Bet jų likimu kaip tik pasirūpino kiti...”

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

NUOLAT IEŠKOMI KAUBOJAI LINIJINIAMS ŠOKIAMS :)

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt