Sekmadienio šokių klubas poroms. Registracija atidaryta. Pradžia sausio 27d.

Šokių pamoka jūsų sekmadienio vakarą ir jus pačius gali padaryti kitokiais. Niekur neskubėdami mokysimės šokti Svingo eros šokius, Tango, Bachatą, Valsą-  tiesiog pageidaukite ką norėtumėte mokytis. Pagalvokite,- gera muzika, šokis ir įdomus bendravimas- visą tai galite turėti nors ir kiekvieną sekmadienio vakarą.

Toliau »

Kas išmokė "Dingusiuosius" šokti? (video)

Pasižiūrėjus serialo "Dingę" penktojo sezono pristatymo video klipą, natūraliai kilo klausimas, kodėl šokiai? Kad atsakyti į šį klausimą teko peržvelgti serialo scenarijų, panagrinėti atskirų veikėjų charakterius ir biografiją. Ką atradome skubame pasidalinti su šokis.lt lankytojais.

Toliau »

2010 m. rudens grupės šokis.lt lankytojams

Naujas 2010-2011 m. sezonas pastoviems šokis.lt lankytojams bus ypatingas viskuo- naujausiais šokiais, šokių renginiais, šokių stiliais, gera muzika, kelionių įspūdžiais, bet svarbiausia iš naujo atrastais jausmais. Mes tai vadiname- "joy of motion", judesio ir šokio džiaugsmu. Kai pirmą kartą patiri, kad muzikos galima klausytis ne vien ausimis, bet ir visu kūnu, prie šio jausmo norisi grįžti vėl ir vėl. Visiems pasiryžusiems ir toliau keliauti po šokio pasaulį sakome- Welcome back! Sveiki sugrįžę! Registracija naujam sezonui jau prasidėjo!

Toliau »

Let's Lindy! Lindyhopas, kur išmokti?

Lindyhopas  − afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisias, Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais.

Toliau »
YOU

YOU... ja, ja, natürlich! (video)

Šiek tiek faktų ir statistikos. Paroda "YOU" vyko Berlyno parodų centre "Berlin Messe".  Parodų centras turi 26 sales ir užima 160.000 m2 plotą. Tai maždaug 10 kartų didesnis plotas nei Lietuvos konferencijų ir parodų centro. Aštuonios salės buvo suskirstytos į keturias sritis. Jaunimo mokslas, sportas, muzika ir gyvenimo būdas. Trijų dienų bilieto kaina 15 eurų. Parodos organizatoriai skelbia, kad kiekvieną dieną parodą aplanko 150 tūkstančių XXI amžiaus jaunimo nuo 14 iki 22 metų.

Toliau »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
 12 3 456
789 10 111213
141516 17 181920
212223 24 252627
282930 31    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt