Lindyhop

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Lindyhop

Lindyhopas  − afroamerikiečių šokis, pasirodęs Niujorke XX amžiaus 3-čio dešimtmečio pabaigoje. 1980-aisiais jį atgaivino amerikiečių, švedų ir britų šokėjai. 2000-aisiais Lindyhop'as pradėtas šokti Klaipėdoje. 2002-aisias, Vilniuje. 2006-aisiais atkeliavo ir į Kauną, nors kalbama, kad jis čia jau buvo šokamas laikinosios sostinės laikais.

Tai visada jaunas šokis, praskaidrinantis nuotaiką, tinkantis bet kurio amžiaus ir sudėjimo žmogui. Dar nemoki, šokti Svingo? Registruokis į kursą naujokams ir pamatysi, kad veide atsiras šypsena, o kojos pradės judėti pačios.

Pagrindai:  pagrindiniai žingsniai ir judesiai: triple step, pass-bye, the swing out, lindy circle, basic turns, and basic charleston, outside turn, inside turn ir kiti.

Vedimas:  nuolat akcentuosime, kad šokis matuojamas ne išmoktų judesių kiekiu, bet jų kokybe ir vienas kito jautimu šokant. Paprasti pratimai padės įsisavinti vedimo "meno" pagrindus, o tobulinti jį teks visą gyvenimą.

Junginiai, sukinių technika : mokinsimės kaip atskirus žingsnius jungti į kombinacijas, tobulinsime sukinių techniką.

 Ritmas ir Muzikalumas:  šokių mokytojai padės susidoroti su ritmu, paaiškins muzikalumo pagrindus, o taip pat išmokys šokti pagal skirtingo tempo muziką.

 Patarimas:  Jam- linksmai nusiteik ir atsipalaiduok, pasiruošk šėlti visą vakarą! Jai- nepamiršk, kad tavo slaptas ginklas- šypsena! Garantuojame, kad sugrįžę namo norėsite kuo greičiau sulaukti kito užsiėmimo!

Registracija  >>

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
4 56 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28 293031

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt