Pramoginiai poriniai šokiai

Pagrindinis > Šokių kursai > Šokių programos > Pramoginiai poriniai šokiai

Šokių mokymas remiasi Tarptautinės šokių mokytojų profesionalų sąjungos parengta Pasauline šokių programa, kurią sudaro 10 pramoginių šokių: VALSAS, TANGO, FOKSTROTAS,VIENOS VALSAS, KVIKSTEPAS, SAMBA, ČIA ČIA ČIA, RUMBA, SVINGAS, DŽAIVAS. Ši programa užtikrina, kad šokti mokysitės pačiu efektyviausiu būdu.

Pradedantieji I

 Jei nutarėte pabandyti mokytis šokti poroje, drąsiname rinktis būtent šį kursą. Nes jo metu šokių mokytojai mokys jus šokti pagal Pasaulinę šokių programą. Tai reiškia, kad šokti jūs mokysitės pačiu efektyviausiu būdu, pagal metodiką, kuri yra sukurta ir patikrinta daugelyje pasaulio valstybių. Lengvi ir smagūs  pratimai, lavina tarpusavio supratimą poroje. Pasikeitimas rolėmis leidžia abiems partneriams pajusti vienas kitą, palaipsniui mokantis pagrindinių šokių žingsnių ir judesių.

Kurso metu išmoksite dažniausiai sutinkamus pramoginius šokius VALSĄ, TANGO, SVINGĄ, SALSĄ, FOKSTROTĄ  ČIA ČIA ČIA,  ir kt. 

 Pradedantieji II

 Tai antroji Tarptautinės šokių mokytojų profesionalų sąjungos parengtos Pasaulinės šokių programos skirtos pradedantiesiems dalis. Pirmoje dalyje (Pradedantieji I) jūs įsisavinote stovėsenos, laikyseno, judėjimo poroje principus. Pamatėte, kad galite judėti. Drąsiname nesustoti ir užtivirtinti savo įgytus sugebėjimus. Čia jūs pradėsite ne tik judėti, jūs pradėsite šokti! Dar šiek tiek pastangų ir jūsų pora jau trauks susižavėjusius aplinkinių žvilgsnius. Prie sudėtingesnių žingsnių kombinacijų pereisime metodiškai. Kiekviename žingsnyje jus lydės profesionalių trenerių patarimai, todėl mokytis bus lengva ir įdomu.

 Hobi grupė

Kursas skirtas jau turintiems šokių pagrindus. "ŠOKIS LT" vadovų profesionalumas, sukaupta patirtis ir nuolatinis tobulėjimas šioje srityje, garantuoja, kad šiame kurse jūs mokysitės pačių madingiausių porinių šokių. Jūsų laukia efektingos figūros ir  šokių technikos tobulinimas. O taip pat: "ŠOKIS LT" organizuojamos savaitgalio praktikos, šokių vakarai, nauji pažįstami, išvykos, puikiausiai praleistas laikas.

 

Registruotis  »

Šokių kursų paieška ir registracija

Išsirinkite šokių kursų programą ir registruokitės internetu.

Kalendorius / Tvarkaraštis

Pr An Tr Ke Pn Š S
    123
456 7 8910
11 1213 14 151617
18 1920 21 222324
25 2627 28    

Populiariausi straipsniai

Naujienų prenumerata

Draugai

Šokių studijos
hoppers.lt
tpsokiustudija.lt

Kaimo turizmas
zaliojistotele.lt

Muzika
gmgyvai.lt